انیمیشن Luck 2022 +دانلود و بررسی کامل کارتون

 

انیمیشن شانس Luck 2022

دانلود و بررسی کامل

سانسور شده و دوبله زیبا

luck movie

کارگردان :پگی هلمز
تهیه‌کننده: جان لستر، دیوید الیسون، دانا گلدبرگ و دیوید آیزنمن
نویسنده: کیل موری و جاناتان ایبل و گلن برگر
بازیگران: اوا نوبل‌زاده، سایمون پگ، جین فوندا، ووپی گلدبرگ، فلولا بورگ و لیل رل هاوری
موسیقی :جان دبنی (موسیقی متن)، تانیا دانلی (ترانه‌ها) و ماونت جوی (ترانه‌ها)
تدوین‌گر: ویلیام جی کاپارلا

انیمیشن ، ماجراجویی | 2022 | برای همه سنین | اسپانیا | 94 دقیقه

بازیگران

 

  • اوا نوبل‌زاده در نقش سم گرینفیلد، بدشانس‌ترین فرد جهان، که سرزمین شانس را کشف می‌کند و باید با موجودات جادویی آنجا متحد شود تا شانس خود را برگرداند.
  • سایمون پگ در نقش باب، گربه سیاهی که همراه سفر سم می‌شود.
  • جین فوندا در نقش اژدها، مدیر عامل موفق گود لاک و خوش‌شانس‌ترین موجود باستانی بی چون و چرا در تمام سرزمین.
  • ووپی گلدبرگ در نقش کاپیتان، رئیس امنیت سرزمین لاک.
  • فلولا بورگ در نقش جف، یک اسب شاخدار که به عنوان مهندس تأسیسات کار می‌کند و دستگاهی را که خوش‌شانسی و بدشانسی را تقسیم می‌کند، نگهداری می‌کند.
  • لیل رل هاوری در نقش مارو، رئیس خوش‌بین سم که یک فروشگاه گل‌فروشی دارد.
  • کالین اودانهیو در نقش جری، یک لپرکان خوش‌شانس (جن کوچکی به شکل پیرمرد ریش‌دراز از افسانه‌های ایرلندی) که با باب کار می‌کند.
  • جان راتزنبرگر در نقش روتی، یک ریشه بدشانسی و شهردار خود منصوب بد لاک.
  • آدلین اسپون در نقش هیزل، بهترین دوست و هم اتاقی سام.

گفته می‌شود لوک همان چیزی است که شما آن را می‌سازید اما اگر فرصتی برای تغییر شانس خود داشته باشید چه؟ جدیدترین فیلم Skydance، به شانس، به مفهوم خوش‌شانسی و معنای واقعی خوش‌شانس بودن می‌پردازد.

هنگامی که یک دختربچه بدشانس به دنیایی از خوش‌شانسی و بدشانسی برخورد می‌کند که قبلاً هرگز دیده نشده بود، او با موجودات جادویی متحد می‌شود تا نیرویی حتی قدرتمندتر از شانس را کشف کند.

Luck movie film animated comedy Apple TV 2022

شانس که به زیبایی با پیامی لطیف ساخته شده است، قصد دارد توضیح دهد که واقعاً خوش شانس بودن چیست. از همان ابتدا مشخص است که تیم پشت سر آن تلاش می‌کند تا با قدرت هرچه تمام‌تر از همه‌ی پتانسیل‌های خود استفاده کند تا انیمیشن خوبی را به تصویر بکشد.

اگرچه بیرون رفتن از دنیای انسان و وارد دنیای فانتزی به نظر آشنا می‌رسد، اما در مجموع به لطف صداگذاری شگفت‌انگیز و زنده و عجیب سرزمین شانس، همه چیز به یک تجربه‌ی جدید و با طراوت برای بیننده تبدیل می‌شود.

آن موجودات افسانه‌ای که با استفاده از فناوری پیشرفته و علمی تخیلی‌طور برای توزیع شانس در سراسر جهان تلاش می‌کنند، سرگردانی را به بیننده منتقل می‌کنند. چیزی که مطمئناً باعث خنده، مخصوصاً از سوی والدین می‌شود این است که پشت دیوارهای آن ساختمان‌های بکر و مناظر افسانه‌ای یک شیوه زندگی شرکتی در جریان می‌باشد. به نظر می‌رسد مهم نیست که چقدر محیط فانتزی یا جادویی است، زندگی روزمره اداری تقریباً یکسان به تصویر کشیده می‌شود و بسیار شبیه به زندگی در عصر تکنولوژی یا زیست ما انسان‌ها در دنیای حال حاضر است.

نگاه منفی – Inside Out و Soul

بررسی کارتون شانس 2022

شانس بسیاری از مفاهیم و تصاویر خود را از Inside Out و Soul پیکسار وام گرفته است. به طور خاص، دنیای Good Luck و Bad Luck به طور قابل قبولی شبیه Inside Out’s Headquarters یا Soul’s Great Before هستند.

سرزمین‌های مختلف لاک توجهی به جزئیات دنیای جادویی پیکسار ندارند. هیچ پس زمینه زیبا یا طرح‌های پیچیده و متفکرانه‌ای در این انیمیشن وجود ندارد. Good Luck مانند یک کلان شهر پر از سبزه به نظر می‌رسد و Bad Luck یک انبار تاریک و کثیف و همین. این دوتا فضاسازی پس‌زمینه‌هایی برای داستانی است که تا بیست دقیقه پایانی به جایی نمی‌رسد.

نتیجه‌گیری

Luck قصد دارد توضیح دهد که واقعاً خوش شانس بودن و موفقیت چیست. با جلوه‌های بصری رنگارنگ و صداگذاری جذابش، هر کسی را که تماشا می‌کند از هر زاویه‌ای تسخیر می‌کند. ممکن است گاهی ساختار روایی قابل پیش‌بینی به نظر برسد، اما این نکته هرگز از پیام کلیی که این انیمیشن به بیننده منتقل می‌کند و حال و روز دنیای حال حاضر را هم به تصویر می‌کشد، کم نمی‌کند، بلکه باعث می‌شود که شما را مجاب به خواستن جادو شوید تا در این واقعیت پر از سیاهی گیر کنید.

توسعه

در ژوئیه ۲۰۱۷، پارامونت پیکچرز و اسکای دنس مدیا با استودیوی انیمیشن ایلیون همکاری چند ساله برقرار کردند و اولین فیلم پویانمایی بلند خود شانس را با تاریخ اکران در ۱۹ مارس ۲۰۲۱ اعلام کردند. الساندرو کارلونی برای کارگردانی فیلم بر اساس فیلمنامه ای از جاناتان ایبل و گلن برگر قرارداد امضا کرد.

 دوبله فارسی سورن
دانلود 1080p :حجم: 1.95 گیگابایت
دانلود 720p :| کیفیت: 720p حجم: 1.05 گیگابایت 

دوبله فارسی دوم

دانلود 1080p :کیفیت: 1080p حجم: 2.1 گیگابایت 
دانلود 720p : کیفیت: 720p حجم: 1.07 گیگابایت 

زیرنویس چسبیده

دانلود 1080p : حجم: 1.89 گیگابایت
دانلود 720p :  حجم: 1.05 گیگابایت
دانلود 480p: حجم 619 مگابایت
<div id="mediaad-Rl5Ag"></div>

دیدگاه خود را بگذارید