بیانیه جدید فیلیمو درباره وضعیت قسمت ۲۴ سریال جیران

بیانیه جدید فیلیمو درباره وضعیت سریال جیران

دانلود سریال ایرانی جیران قسمت بیست و چهارم

دانلود اپیزود 24 سریال جیران ساخته حسن فتحی

Legall Download Jeyran Episode 24 Iranian series

radan izadyar jeyran

خلاصه داستان قسمت بیست و چهارم

بازیگران سریال جیران

امیر جعفری , امیرحسین فتحی , بابک حمیدیان , بهرام رادان , پریناز ایزدیار , رعنا آزادی ور , گلاره عباسی , مریلا زارعی , الهام نامی , پاشا جمالی , رویا تیموریان , ستاره پسیانی , سمیرا حسن پور , غزل شاکری , مهدی پاکدل , نهال دشتی , هومن برق نورد , کتانه افشاری نژاد، مرتضی اسماعیل کاشی، مهدی کوشکی، فاطمه مسعودی‌فر،بهناز نازی، غلامرضا نیکخواه، سیاوش چراغی‌پور، محمد شیری، حمیدرضا نعیمی، رضا جهانی، سینا رازانی، بهنام شرفی، انوش معظمی، حسن موذنی، نسرین نکیسا، محمد مژدهی، عباس توفیقی، فرشید صمدی پور، عباس ظفری، راستین عزیزپور، علی اشمند، پرویز بزرگی، رضا داودوندی

سریال «جیران» که از تاریخ 29 تیرماه 1401 توقیف شده، اکنون در مرحله کارشناسی است و سه نفر از کارشناسان رسمی دادگستری در حال بررسی شائبه‌ های مطرح شده در مورد این سریال هستند. امیدواریم که پس از تقدیم نظر این کارشناسان به مقام قضایی، رفع توقیف سریال صورت پذیرفته و پخش جیران از سر گرفته شود. همچنین به منظور حفظ حقوق مصرف کنندگان، این تاخیر در پخش سریال با پخش بین هفته‌ ای تا روز جمعه جبران می شود.

اخرین خبر:

مدتی است که پخش سریال شبکه نمایش خانگی جیران با دستور قضایی متوقف شده است. حال به‌تازگی فیلمیو با انتشار بیانیه‌ای جدیدترین اخبار پیرامون وضعیت این سریال را به‌دست رسانده است.
براساس جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون بنابر اعلام فیلیمو، سریال جیران اکنون در مرحله «اظهارنظر کارشناسان رسمی دادگستری» است و فیلیمو امید دارد در آینده‌ای نزدیک دستور رفع توقفِ پخش این سریال از سوی دادسرای فرهنگ و رسانه اعلام شود.
فیلیمو همچنین خاطرنشان کرد پخش جیران از ۲۹ تیر ۱۴۰۱ با دستور مقام قضایی متوقف شد و اکنون سه نفر از کارشناسان دادگستری مشغول بررسی شائبه‌های مطرح‌شده درباره‌ی سریال مذکور هستند. فیلیمو در انتهای بیانیه‌ی خود وعده داده که پس از حل شدن مشکلات جیران، به منظور پاسداری از حقوق مصرف‌کننده و جبران وقفه‌ی پیش‌آمده، پخش این سریال را با توزیع آن در طول هفته از سر خواهد گرفت.

دیدگاه خود را بگذارید

در کانال تلگرام وبیت عضو شوید